A helyi vállalkozói szféra megerősítése akkor lehetséges, ha városi szinten koordináljuk a helyi termelők és szolgáltatók innovatív fejlesztési tevékenységét, ha megfelelő szakmai segítséget nyújtunk a vállalkozóknak termékeik illetve szolgáltatásaik helyi szintű értékesítéséhez, ha egy fogyasztást ösztönző program keretében tudatosítjuk a helyi társadalomban a helyi termékek és szolgáltatások fogyasztásának előnyeit.


Megvalósuló résztevékenységek:

  • Átfogó helyi termék- és szolgáltatásfejlesztési stratégia kidolgozása,
  • Értékesítést segítő és fogyasztást ösztönző program kialakítása,
  • Vállalkozói, termékfejlesztési és innovációs képzések megvalósítása,
  • Elektronikus kataszter kialakítása a helyi termékek és szolgáltatások promóciójára és értékesítésére.

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Hírlevél feliratkozás

esza