Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata 3,856 milliárd forint 100 százalékos intenzitású támogatást nyert a „Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum” című, TOP-6.8.2-15-NY1-2016-00001 azonosítószámú projekt megvalósítására.

Nyíregyháza Megyei Jogú Város Önkormányzata a Szabolcs-Szatmár-Bereg Vármegyei Kormányhivatal partnerségével valósította meg a TOP-6.8.2-15-NY1-2016-00001 számú, Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum című projektjét.

A térségi szereplők együttműködésben rögzített partnersége az alábbi célok elérése érdekében jött létre:

  • a helyi munkaerőpiaci szereplők közötti partnerség erősítése;
  • Nyíregyháza munkaerőpiaci kihívásainak azonosítása, az okok feltárása;
  • a helyi gazdaság- és foglalkoztatásfejlesztési célok összehangolása;
  • a munkaerő-kereslet és -kínálat összehangolása, a kiegyensúlyozott munkaerőpiaci helyzet megteremtése;
  • foglalkoztatást elősegítő programok ösztönzése, előkészítése és megvalósítása – beleértve a "Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum” projekt végrehajtását is.

A konzorcium célja az volt, hogy a projekt keretében egy olyan jól működő és széles körű foglalkoztatási partnerséget valósítson meg, amely hosszú távon fenntartható megoldást jelent a város foglalkoztatási problémáira.

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Hírlevél feliratkozás

esza