2021. október 1-én pénteken, a Búza téri Piacon a Made in Nyíregyháza asztaloknál, saját termékeikből ingyenes kóstolót és termékbemutatót tartottak nyíregyházi és környékbeli kistermelők, őstermelők, kézművesek, szolgáltatók a Búza téri piac vásárlói és a járókelők számára. A rendezvény célja, az volt, hogy minél szélesebb körben megismertessék a nyíregyházi és környékbeli lakosokkal a helyi termékeket és szolgáltatásokat, valamint népszerűsítsék az egészséges táplálkozást, valamint a környezetbarát termékeket.

Köszönjük a közreműködést: a Nagyi küldte - Kocsis Anita; Naturcleaning - Cudy Future Kft.; Gyapjas Tanya - Volenszkiné Tóth Ágnes & Volenszki Gergely; AgapeSoap - Szőke Judit; A kert... - Török-Bolek Tünde

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

TECHNOLÓGIAI TRANSZFER KÖZPONT
4400 Nyíregyháza, Tiszavasvári út 14.

Hírlevél feliratkozás

esza