2021. június 4-től ismét várja az érdeklődőket a nyári Sóstói Piac délután 16 órától napnyugtáig új helyszínen, a Blaha Lujza sétányon kialakított piactéren.

Az immár hatodik éve megrendezésre kerülő Sóstói Piac idén is hetente öt napon át (szerdától vasárnapig) várja az érdeklődőket, a helyi termelők, ipar- és népművészek által kínált portékák széles kínálatával.

A vásársorozaton 3 tematikus értékesítési kör váltja egymást alkalomról alkalomra. A Búza téri piac árusai, az „Aranykapu" Népművészeti Egyesület iparművész és népművész tagjai, valamint a Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum kataszterének tagjai színesítik a sóstói délutánok hangulatát.

A Sóstói Piac kísérőrendezvényeként 2021. június 16-tól pedig újra élvezhetjük a „Zene Sóstón" fellépőinek előadásait.
Tekintse meg június hónap vásárnaptárát, és látogasson el Sóstóra Ön is!