Tisztelt Nyíregyháziak!

Ezúton szeretnénk meghívni Önt és családját a TOP-6.8.2-15-NY1-2016-00001 azonosítószámú „Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum” című, projekt keretében a városi Adventi Forgatagba!

Szeretnénk, ha Ön is megismerné Nyíregyháza helyi termelőit és termékeiket, valamint a helyi termékek és szolgáltatások fogyasztásának előnyeit, gazdasági és környezetvédelmi jelentőségüket. Ennek érdekében az Adventi Forgatagban 2019. november 29.-2019. december 24. között a Kossuth téren, a Városalapító atyák szobra mellett felállított faházban folyamatosan személyesen is felkeresheti majd a helyi termelőket és termékeiket.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük látogasson el a nyíregyházi Adventi Forgatagba és ismerkedjen meg a város helyi termelőivel és termékeikkel!
Szeretettel várjuk Önt is Nyíregyháza helyi termékeinek faházánál!

Lepje meg szeretteit minőségi, helyi kézműves termékekkel! …mert ajándékozni öröm!