Tisztelt Nyíregyháziak!

Ezúton szeretnénk meghívni Önt és családját a TOP-6.8.2-15-NY1-2016-00001 azonosítószámú „Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum” című, projekt keretében tartandó szemléletformáló akciónkra!

A rendezvény célja, hogy minél szélesebb körben megismertessük a nyíregyházi és környékbeli lakosokkal a helyi termékeket és szolgáltatásokat, valamint népszerűsítsük az egészséges táplálkozást.
A szemléletformáló akció részeként a Kossuth téren a járókelők számára ingyenes termék kóstolót tartunk.

A rendezvény keretében szeretnénk, ha Ön is megismerné Nyíregyháza helyi termelőit és termékeiket, valamint a helyi termékek és szolgáltatások fogyasztásának előnyeit, gazdasági és környezetvédelmi jelentőségüket.

A szemléletformáló akció időpontja 2019. november 29. péntek 10-12 óra, helyszíne Nyíregyháza Kossuth tér, Városalapító atyák szobra mellett felállított faház.

Amennyiben felkeltettük érdeklődését, kérjük, jöjjön el és vegyen részt rendezvényünkön, ahol számos hasznos információval gazdagodhat és kiváló helyi élelmiszereket is kóstolhat!
Szeretettel várjuk Önt is Nyíregyháza helyi termékeinek faházánál!