2018 | 10 | 25.

A fórum ülés keretében a paktumszervezet a női munkavállalók munkaerőpiaci helyzetével, esélyegyenlőségének biztosításával, a női vezetők előtt álló kihívásokkal foglalkozott. A résztvevők megismerhették Nyíregyháza Megyei Jogú Város Helyi Esélyegyenlőségi Programját, valamint a Magyar Vöröskereszt Szabolcs-Szatmár-Bereg megyei szervezete bemutatta, hogyan segíti a hátrányos megkülönböztetésben részesülő női munkavállalók visszaintegrálását a munkaerőpiacra. Az előadások után interaktív beszélgetésre került sor, melynek során a jelenlévő szervezetek elmondhatták tapasztalataikat és alkalmazott gyakorlatukat a megkülönböztetés csökkentése érdekében.

További fotókért kattintson ide:

Kapcsolat

Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum

Paktumiroda elérhetőségei:

4400 Nyíregyháza, Zrínyi Ilona utca 3-5. szám 1. emelet

Hírlevél feliratkozás

esza