2018 | 09 | 26.

Ezúton szeretnénk felhívni a figyelmét a Kormányhivatal által GINOP projekt keretében megvalósítani kívánt képzésekhez történő csatlakozási lehetőségre.

Ezen foglalkoztatást elősegítő képzések támogatás igénybevétele mellett is megvalósulhatnak a TOP 6.8.2-15-NY1-2016-00001 számú, Nyíregyházi Foglalkoztatási Paktum című projekt keretében.

A Paktumiroda az alábbi képzésekre várja a cégek képzési igényeinek bejelentését:
1. Államilag elismert angol általános fajtájú komplex típusú középfokú (KER.B2) nyelvvizsgára felkészítő
2. Bolti hentes
3. Gumiabroncs-javító és kerékkiegyensúlyozó
4. Hegesztő
5. Gépi forgácsoló

A képzésekhez kapcsolódóan az alábbi költségek támogatására van lehetőség:
1. képzési költség támogatása,
2. a képzéshez kapcsolódó helyi utazás támogatása,
3. a képzés idejére szóló keresetpótló juttatás biztosítása,
4. a képzés alatt igénybe vett gyermekfelügyelet vagy más hozzátartozó ápolásának/gondozásának támogatása,
5. alkalmassági vizsgálat támogatása,
6. vizsgadíj.

A képzést követően lehetőség nyílik támogatott foglalkoztatás igénybevételére is.

Igénybejelentésével, kérdéseivel kérem keresse a Paktumiroda munkatársait elérhetőségeik egyikén.